22 Mart 2016 Salı

kozmium.com kozmetik & dermokozmetik alışveriş sitesi

Bir kaç gün önce kozmuim.com sitesinden gelen kargo beni cok mutlu etti, malum önümüz yaz ve ben bembeyaz oldugumdan  :)) gunes koruma faktorlu urunler kullanmassam yuzumde lekelenmeler meydana geliyor...
Kozmium.com da bir çok kozmetik/dermokozmetik ürünlerin olduğu ve benim gibi indirimli urunlere bayilanlar bu siteye mutlaka goz atmanizi tavsiye ederim.
Kargo ücreti tüm Türkiye'ye 3,90 TL ve 100 TL üzeri alışverişlerinizde kargonuz bedavaya geliyor. Kredi kartıyla satın almak isteyenler de 3 aya kadar taksit yaptırabiliyor. Kart numarasını girmek istemeyenler de Paypal sayesinde girişlerini yaparak ürünlerini satın alabiliyor. Ben sanal kredi karti kullaniyorum...


Avene Creme Teintee SPF 50
Hassas ciltler için çok yüksek koruma.
Tüm güneş ışınlarına karşı etkili ( UVB-UVA).
Paraben içermez. UVA uygunluk sertifikalı.
Suya karşı ÇOK dayanıklı. %100 fotostabil.

Kuvvetli tarafları Bütün gereksinimlere cevap verir : etkinlik, kalite, zevk ve güvenilirlik.
Pierre Fabre Grubunun Araştırma Merkezinden ortaya çıkan aktiflerin özel birliği olan SunSitive protection®dan faydalanır:* Asgari bir kimyasal filtre sayısını garantileyen aktif koruyucu bileşenler.* Pre-tokoferil E vitaminin ışıkta istikrarlı öncüsü olup, tamamlayıcı bir hücresel koruma sağlar.* Avène Termal Suyu, doğal olarak yatıştırıcı ve anti-enflamatuar özelliklere sahiptir.
Uygulamasını  özellikle zevkli bir hale getiren şeffaf ve yağsız bir doku sunar.
Şeffaf, renkli versiyonları bulunmaktadır.
Havasız pompa : Pratik pompa, ürünün uygulanacak miktarını kolayca dozlamaya imkan sağlar
http://www.kozmium.com/p/avene-cleanance-spf30-gunes-kremi-50-ml-miceller-water-100-ml-hediye


Kozmium.dan gelen tam zamanında :))) Avene Cleanance Spf30 Güneş Kremi 50 ml-Miceller Water 100 ml  3-4 gündür kullanma fırsatım oldu, benim cildim hassas-karma ve sivilcelenmeye müsait... bu ikiliyi  pek sevdim ❤ bende sivilce vs... yapmadı, makyajımın altına da  iyi bir baz olduğunu düşünüyorum.
                        Teşekkürler kozmium.com 💕Hiç yorum yok:

Yorum Gönder