4 Mayıs 2016 Çarşamba

Depilissima Sir Ağda Seti - Bakımlı olmak

Merhaba kızlar!!!


Havaların ısınmasıyla yaza hazırlıklar başladı. İstenmeyen tüylerinizden pratik bir şekilde kurtulmak istiyorsanız elinizin altında böyle bir set bulunmalı. Daha önce böyle bir setle uygulama yapmamıştım..

Setin İçeriği :
 Vivol led serisi tekli kartuş ağda makinesi
1 adet Depilissima naturel kartuş ağda
 1 adet Depilissima azulen kartuş ağda
1 adet Depilissima titanyum pudralı küçük başlıklı kartuş ağda (bikini bölgesi, kaş ve bıyık için kullanılabilinir.)
150 ml Groomed ağda ve masaj yağı
250 ml Groomed ağda sonrası tahriş azaltıcı ve nemlendirici losyon
 50 adet ağda bezi
Taşınabilir çantaİçerisinde tahriş azaltıcı losyon ve ağda yağı bulunduğu için çok kullanışlı bir set.
Groomed Tahriş Azaltıcı Losyon ; özellikle benim gibi hassas ciltlerde ağda sonrası oluşan kızarıklık ve yanma hissini kısa sürede alıyor. Tahriş olmuş cildi nemlendiriyor.
Groomed Ağda Yağı  ise, ağda kalıntılarını kolayca temizliyor, en önemlisi ise kıl köklerini beslemiyor. Parfüm içermiyor ve masaj yağı olarak da kullanılabiliyor.Kullanımı : Isıtıcı cihazda ısıtıp kıvama getirdiğiniz ağdayı cildinize sürmeden önce 3 defa ağda bezine sürüyorsunuz. 

Sonra kılların çıkış yönüne sürüp üzerine ağda bezini yapıştırıyorsunuz ve kılların çıkış yönünün tersine ağda bezi ile çekiyorsunuz.
Kalan ufak ağda kalıntılarını ağda bezi ile hızlı hızlı yapıştırıp çekerek temizleyebilirsiniz. Daha sonra ağda kalıntılarını ve yapışkanlığı temizlemek için ağda yağını bir pamuğa döküp cildinizde kalan kalıntıları kolayca temizliyorsunuz.
Sonrasında ağda sonrası tahriş önleyici ve nemlendirici losyonu sürüp ağda işlemini tamamlıyorsunuz.Azulen Kartuş Sir Ağda : Koyu yeşil renkte olan sir ağda, oldukça kuvvetli ve inatçı kıllar için kullanılıyor. Kol ve bacaklarda kullanılması tavsiye ediliyor. Pudra içermiyor.

Naturel Kartuş Sir Ağda : Birinci kalite sir ağda, (bal renginde olan) pudra içermiyor ve oldukça kuvvetli, yalnızca bacak ve kollardaki inatçı kıllarınız için kullanabilirsiniz. Hassas ciltler uygulama öncesinde bir miktar talk pudrası sürmeliler.

Titanyum Pudralı Küçük Başlıklı Kartuş Sir Ağda : Pembe olan , bol miktarda pudra içeriyor. Yoğun kıvamlı ve kremsi yapısıyla hassas bölgeler ve bikini bölgesi için kullanılıyor.  


Ağda bezleri  kaliteli ve 50 adet var... http://www.bakimliolmak.com sitesinden daha bir çok uygun fiyatlı ürünlere bakabilirsiniz... ben memnun kaldım umarım sizde beğenirsiniz...

Sevgilerimle
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder